O NAS

Poznajmy się lepiej.


Kilka słów o nas

Stomatologia to nasza pasja, a uśmiech pacjentów to nasza największa nagroda.


Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach. Wszystko to robimy z myślą o naszych pacjentach, by zapewnić Państwu jak najwyższy standard usług. Nasza klinika zapewnia precyzyjną diagnostykę stanu uzębienia, posiadamy własną pracownię RTG (aparat panoramiczny oraz punktowy). Dzięki wewnątrz ustnej kamerze, nie tylko lekarz, ale również sam pacjent może zapoznać się ze stanem swoich zębów. Zapewniamy bezbolesne leczenie, w celu uniknięcia niepotrzebnego stresu możliwe jest leczenie pod narkozą.

Mamy nadzieje, że nowa lokalizacja oraz przestronne gabinety zapewnią Państwu szybszy i wygodniejszy dojazd oraz większy komfort pobytu w naszej klinice. Dobre samopoczucie naszych pacjentów jest dla nas bardzo ważne.

Stomatologia jest dla mnie nie tylko wyuczonym zawodem, ale przede wszystkim ogromną pasją. Chęć doszkalania się oraz nowych wyzwań w stomatologii zawdzięczam moim pacjentom. Ich zadowolenie i uśmiech z wykonanych przeze mnie usług napędza mnie do dalszego rozwoju.

Michał Nowak Właściciel Nova Clinic

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach zarówno w Polsce jak i zagranicą. Na bieżąco śledzi trendy i nowości w stomatologii. Jego główne zainteresowania to stomatologia estetyczna oraz protetyka

Prywatnie ojciec Leona, wolne chwile spędza z rodziną lub uprawiając sport: squash, tenis. Uwielbia piłkę nożną oraz podróże.

 

Gabinet stomatologiczny w Katowicach

Jeśli szukasz dobrego dentystę w Katowicach, zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego. Zapewniamy kompleksowe usługi, ponadto nasza klinika dentystyczna w Katowicach stara się zawsze przyjmować nieumówionych klientów z mocnym bólem zęba. Pracuje u nas chirurg dentysta, dzięki czemu możemy przeprowadzać bardziej zaawansowane zabiegi, jak operacyjne usuwanie zębów pod narkozą.

Dentysta Katowice-Piotrowice – usługi

Zajmujemy się profilaktyką próchnicy zębów, a także odbudową tkanek zęba. Wykonujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem. W ramach stomatologii estetycznej przeprowadzamy oczyszczanie lub korygowanie zębów, oferujemy odbudowę korony zęba. Nasz chirurg dentysta w Katowicach wykonuje zabiegi związane m.in. z usuwaniem zębów mądrości, podnoszeniem zatoki szczękowej czy z resekcją wierzchołków korzeni. Wszczepiamy implanty, sztuczne zęby.

W trosce o komfort naszych pacjentów, zapewniamy leczenie zębów w narkozie w Katowicach.

Leczenie zębów pod mikroskopem – Katowice

Planujesz zdecydować się na dentystę w Katowicach prywatnie? Umów się na wizytę w wizytę w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym, mieszczącym się przy ul. Jankego 22 w Piotrowicach-Ochojcu. Wcześniej sprawdź cennik dentysty w Katowicach, aby dowiedzieć się, jaki jest koszt poszczególnych zabiegów.