O NAS

Poznajmy się lepiej.


Kilka słów o nas

Stomatologia to nasza pasja, a uśmiech pacjentów to nasza największa nagroda.


Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt stomatologiczny. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach. Wszystko to robimy z myślą o naszych pacjentach, by zapewnić Państwu jak najwyższy standard usług. Nasza klinika zapewnia precyzyjną diagnostykę stanu uzębienia, posiadamy własną pracownię RTG (aparat panoramiczny oraz punktowy). Dzięki wewnątrz ustnej kamerze, nie tylko lekarz, ale również sam pacjent może zapoznać się ze stanem swoich zębów. Zapewniamy bezbolesne leczenie, w celu uniknięcia niepotrzebnego stresu możliwe jest leczenie pod narkozą.

Mamy nadzieje, że nowa lokalizacja oraz przestronne gabinety zapewnią Państwu szybszy i wygodniejszy dojazd oraz większy komfort pobytu w naszej klinice. Dobre samopoczucie naszych pacjentów jest dla nas bardzo ważne.

Stomatologia jest dla mnie nie tylko wyuczonym zawodem, ale przede wszystkim ogromną pasją. Chęć doszkalania się oraz nowych wyzwań w stomatologii zawdzięczam moim pacjentom. Ich zadowolenie i uśmiech z wykonanych przeze mnie usług napędza mnie do dalszego rozwoju.

Michał Nowak Właściciel Nova Clinic

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach zarówno w Polsce jak i zagranicą. Na bieżąco śledzi trendy i nowości w stomatologii. Jego główne zainteresowania to stomatologia estetyczna oraz protetyka

Prywatnie ojciec Leona, wolne chwile spędza z rodziną lub uprawiając sport: squash, tenis. Uwielbia piłkę nożną oraz podróże.